Grafika

Jsme tady, abychom vaše myšlenky proměnili v úchvatné vizuály. S širokým spektrem profesionálních designů a kreativních řešení vám pomůžeme vystoupit z davu a dosáhnout vašich cílů. Spolehněte se na nás pro jedinečný design, který osloví vaši cílovou skupinu a posílí vaši značku.

Grafika

Jsme tady, abychom vaše myšlenky proměnili v úchvatné vizuály. S širokým spektrem profesionálních designů a kreativních řešení vám pomůžeme vystoupit z davu a dosáhnout vašich cílů. Spolehněte se na nás pro jedinečný design, který osloví vaši cílovou skupinu a posílí vaši značku.

S čím Vám pomůžeme?

Tvorba firemní grafiky

První dojem trvá a často rozhoduje o tom, jak Vaši značku zákazník vnímá! Na detailech záleží a věnovat čas rozvoji značky se Vám mnohonásobně vrátí.

Brandová grafika

Buďte zapamatovatelní, zkuste se odlišit a najít svůj vlastní hlas a styl. Tvoříme kompletní grafickou identitu od logomanuálu až po robustní grafický manuál, kde můžeme připravit i veškeré Vámi používané tiskoviny nebo šablony pro sociální sítě.

Online grafika

Vytvoříme Vaší značce osobnost, která bude jednotná napříč mediatypy. V onlinu začínáme od ikonek, favicon a bannerů přes obsah pro sociální sítě a prezentace, až po webdesign e-shopů a webů.

Printová grafika

Buďte vidět i ve fyzickém světě. Mezi nejčastěji zadávané práce se řadí hlavičkový papír, vizitky, rollupy, ale i potisk aut nebo merchandise.

Výhody spolupráce s Remédiem?

Holistický přístup

K projektům přistupujeme s nadhledem, což nám umožňuje nacházet ty nejsmysluplnější řešení

Resourceful

Je zcela běžné že něco nejde jak má, ale dokážeme hledat řešení tam, kde na první pohled nejsou

Máme drive a koule

Chceme výsledky, chceme abyste s námi byli spokojeni a milujeme výzvy a projekty, kde se můžeme odvázat

Long Term

Hledáme partnery na dlouhodobou spolupráci, kde si vzájemně rozumíme, máme stejný cíl a pracujeme na něm

Jak vytváříme grafické návrhy?

Research: Sbíráme podklady pro společnou misi

Na začátku se Vás budeme ptát, budeme zjišťovat, čerpat informace, analyzovat. Cílem je vytvořit si maximální představu o tom, kdo je Váš zákazník, jaké jsou Vaše cíle, jaká je současná situace a jak co nejefektivněji odstartovat celou spolupráci.

Plan & Milestones: Prezentujeme strategii pro naši cestu

Předkládáme Vám cenovou nabídku a prezentujeme strategii projektu, posloupnost úkonů a seznamujeme Vás blíže s celým procesem tvorby grafiky. Po odsouhlasení společně podepisujeme objednávku a pouštíme se do práce.

Rocket Design: První reálné návrhy

Zasíláme návrhy schválených prací dle objednávky. Společně se podílíme na úpravách návrhů a finalizujeme na základě Vašeho feedbacku a dotahujeme k dokonalosti.

Rocket Manufacturing: Finalizujeme, exportujeme a připravujeme pro užití

Máme schváleno. Nyní připravujeme finální data, která poskytujeme k používání. Nejčastěji formáty k přímému užití ve formě .png a .jpg, v mnoha případech .svg a .pdf, je možné se domluvit i na zaslání souborů v .ai či .psd

Rocket Launch: Sledujeme, jak implementujete grafické výstupy

Sledujeme, jak se postupně mění Vaše grafická identita, dohlížíme na její jednotnost napříč kanály a jsme již spíše v roli konzultanta. Často pak dlouhodobě spolupracujeme na rozvoji dalších grafických prvků a rozvoji značky.

Často kladené otázky

Nejzákladnější grafické práce začínají v řádech vyšších stovek korun za “kus”. Pokud se bavíme o tvorbě nového loga, tvorbě logomanuálu a následně i grafického manuálu či tvorbě kompletní grafické identity od A do Z, jsou částky v řádech desítek tisíc korun. Vždy však k nacenění přistupujeme individuálně a základní loga začínají v řádech vyšších jednotek tisíc Kč.

Jak už zaznělo, tvoříme veškeré grafické typy napříč onlinem i offlinem. Od menších zadání až po mnohostránkové webové designy a e-shopy. Čemu se nevěnujeme jsou ilustrace a 3D výkresy, nebo animace. Jde spíše o statické grafické práce.

Vždy záleží na rozsahu prací. Drobné grafické práce můžeme zasílat během 48 hodin, zatímco webdesign, který se tvoří v čase a vyměňujeme si jednotlivé stránky, které si připomínkujeme může být i na několik týdnů (běžně však 2-3 týdny komplet). Loga a logomanuály pak v rámci jednoho pracovního týdne. Je možné si objednat i expresní grafické práce, kdy zapracováváme do 24 hodin, je však potřeba počítat s vyšší cenou.

Na vyžádání je určitě možné Vám některé naše práce ukázat. V poslední době jsme však omezili “vychloubání” a zveřejňujeme grafické práce v menší míře, neboť byly naše nápady používány pak i na jiných projektech v rámci ČR a původní práce trošku ztrácela na originalitě.