Jak Vám pomůže marketing na sociálních sítích?

Pomůžeme vám zvýšit povědomí o vaší značce stejně, jako loajalitu stávajících klientů, která vede k jejich retenci a vyšším tržbám. Marketing na sociálních sítích současně nabízí ekonomicky efektivní investici v poměru s průměrnou návratností.

Jak to funguje?

Definujeme se, kdo je váš zákazník
Nejdůležitější je vědět s kým komunikujeme. Pouze pak můžeme vědět, jaké komunikační kanály použít, jakou strategii nastavit a jakým stylem budeme komunikovat. Použijeme dostupné analytické nástroje, abychom měli co nejpřesnější představu, díky které můžeme volit strategii.

Komunikační strategie vaší značky
Nemůžeme přijít a začít psát příspěvky jak se nám zlíbí. Potřebujeme se naladit na váš produkt, na vaši značku a na tón, kterým budeme komunikovat. Konzistence je klíč a nikdo by neměl poznat, že vaše sociální sítě spravuje někdo, kdo není součástí vaší společnosti - přesně to my dokážeme.

Aktivně budujeme váš brand
Řekli jsme si, že konzistence je klíč, to znamená dlouhodobě pracovat s potenciálními zákazníky. Představte si to takto: Nikdy nepřijdete za vysněným protějškem a nepožádáte ho/ji o ruku, když se vůbec neznáte. Randíte, seznamujete se, poznáváte se a časem, když jste úspěšní můžete požádat - v naší analogii prodat produkt.

Proč jsou s námi klienti spokojeni?

Vždy se snažíme na začátku spolupráce sladit očekávání. Nebudeme Vám mazat med kolem pusy – na rovinu řekneme co můžete očekávat a to také splníme. 

Stejně tak říkáme, že jsme ambiciózní a děláme vše proto, aby to reflektovala i naše práce. Uvědomujeme si, že budeme úspěšní pouze tehdy, když jsou úspěšní naši klienti – to nás motivuje, abyste byli spokojeni a byli ochotni nás doporučit dál, na tom stojí naše podnikání.

S ambicí a pracovitostí je úzce spojen kontinuální růst, který chceme nejen pro sebe, ale i naše klienty. Víme, že ten nejlepší pocit je, když se ohlédneme zpět a vidíme, kolik práce je za námi, kolik peněz jsme vydělali našim klientům, co o nás říkají a jaké nové příležitosti nám to přineslo.

Nechte Remédio starat se o váš úspěch na sociálních sítích