Jak může správná SEO strategie nastartovat Vaše podnikání?

Chcete být vidět v Googlu na prvních pozicích? Mít více leadů, poptávek a návštěv? Zvýšit tržby? Pak je SEO jasnou volbou – pokud dokážete být trpěliví. Jde totiž o skvělé řešení v dlouhodobé perspektivě a moudrá investice do budoucího rozvoje vašeho podnikání.

Jak v Remédio optimalizujeme pro vyhledávače?

Na začátek je důležité říci, že optimalizace pro vyhledávače je skvělá věc, ale je extrémně důležité nezapomenout, že současně musíte optimalizovat pro lidi – vaše zákazníky. To oni budou číst vaše texty na webu, to oni budou v Googlu hledat klíčové výrazy a oni rozhodnout, jestli u vás nakoupí.

Proto optimalizujeme nejen pro vyhledávače, ale především pro lidi a postupujeme následovně.

Jak to funguje?

Analýza trhu a konkurence
Na začátku analyzujeme váš web, jak si stojí v porovnání s konkurencí a co je ve vašem odvětví důležité komunikovat, co lidé hledají a jaký typ obsahu se vyplatí tvořit, abychom vám přivedli na web relevantní návštěvnost.

Výběr klíčových slove
Už známe vaší konkurenci, víme co lidé hledají, ale potřebujeme si určit konkrétní slova, za které budeme společně bojovat a snažit se na ně umístit ve výsledcích vyhledávání. Zde rozlišujeme informační a transakční obsah.

Tvorba obsah na míru
Jdeme na věc. Vytváříme pro vás obsah, který edukuje, informuje a prodává. V týmu obsahových specialistů najdete copywritery, grafiky a SEO specialistu, kteří společně spolupracují, aby vytvořili obsah, který zaujme.

Optimalizace a rozvoj
Tím, že článek napíšeme to nekončí. Periodicky se k němu vracíme, optimalizujeme, aktualizujeme - což Google oceňuje. SEO není jednorázovou aktivitou a je třeba se mu věnovat. A přesně to děláme.

Proč jsou s námi klienti spokojeni?

Vždy se snažíme na začátku spolupráce sladit očekávání. Nebudeme Vám mazat med kolem pusy – na rovinu řekneme co můžete očekávat a to také splníme. 

Stejně tak říkáme, že jsme ambiciózní a děláme vše proto, aby to reflektovala i naše práce. Uvědomujeme si, že budeme úspěšní pouze tehdy, když jsou úspěšní naši klienti – to nás motivuje, abyste byli spokojeni a byli ochotni nás doporučit dál, na tom stojí naše podnikání.

S ambicí a pracovitostí je úzce spojen kontinuální růst, který chceme nejen pro sebe, ale i naše klienty. Víme, že ten nejlepší pocit je, když se ohlédneme zpět a vidíme, kolik práce je za námi, kolik peněz jsme vydělali našim klientům, co o nás říkají a jaké nové příležitosti nám to přineslo.

Chcete, abychom se o to samé pokusili u Vás?