SEO

Zažijte s námi raketový růst Vašeho e-shopu aneb jak pomůžeme i Vám?

S čím Vám pomůžeme?

Technické SEO

Vylazené technické SEO pomůže zrychlit načítání stránek, zlepšit indexaci stránek vyhledávači a celkovou zkušenost návštěvníka s Vaším webem/e-shopem. Technické SEO je jedna z domén optimalizace pro vyhledávače a čítá celý seznam bodů, na které se vyplatí si posvítit.

Obsahové SEO

Obrácenou kartou technického SEO je obsahové SEO. Jedno nemůže správně fungovat bez druhého. Obsahové SEO zahranuje optimalizaci obsahu webových stránek tak, aby byl relevantní pro hledaná klíčová slova a současně poskytoval hodnotu pro uživatele.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov Vám pomáhá identifikovat relevantní klíčová slova a fráze, které potenciální zákazníci používají při hledání vašich produktů nebo služeb. Tento proces vám umožní lépe porozumět hledaným požadavkům a záměrům uživatelů. To umožní vytvořit relevantní a užitečný obsah pro Vaše webové stránky.

Školení a konzultace

Máte tým, který může tvořit webové texty s cílem získat organickou návštěvnost z vyhledávačů, ale nevíte přesně jak? Můžeme Vám a Vašemu týmu připravit workshop a důkladně ho zaškolit.

Linkbuilding

Poslední a neméně důležitou položka v rámci SEO je budování zpětných odkazů na Váš web. Pomůžeme Vám identifikovat příležitosti kde a jak odkazy získat a posílit autoritu Vaší domény - to vše s cílem být ve vyhledávačích vidět.

Výhody spolupráce s Remédiem?

Holistický přístup

K projektům přistupujeme s nadhledem, což nám umožňuje nacházet ty nejsmysluplnější řešení

Resourceful

Je zcela běžné že něco nejde jak má, ale dokážeme hledat řešení tam, kde na první pohled nejsou

Máme drive a koule

Chceme výsledky, chceme abyste s námi byli spokojeni a milujeme výzvy a projekty, kde se můžeme odvázat

Long Term

Hledáme partnery na dlouhodobou spolupráci, kde si vzájemně rozumíme, máme stejný cíl a pracujeme na něm

Jak postupujeme při zlepšení SEO?

Research: Sbíráme podklady pro společnou misi

Na začátku se Vás budeme ptát, budeme zjišťovat, čerpat informace, analyzovat. Cílem je vytvořit si maximální představu o tom, kdo je Váš zákazník, jaké jsou Vaše cíle, jaká je současná situace a jak co nejefektivněji odstartovat celou spolupráci.

Plan & Milestones: Prezentujeme strategii pro naši cestu

Předkládáme Vám cenovou nabídku a prezentujeme strategii projektu, posloupnost úkonů a seznamujeme Vás blíže s celým procesem optimalizace pro vyhledávače. Po odsouhlasení společně podepisujeme objednávku a pouštíme se do práce.

Rocket Design: První reálné SEO výstupy

U nových projektů se pouštíme do práce na základě připravené strategie. U webů/e-shopů s historií přicházíme s podrobným auditem současného stavu, který jasně říká, co je pro nás prioritou č.1, co nám přinese největší návratnost času a peněz a kde začínáme.

Rocket Manufacturing: Obsahové a technické SEO, linkbuilding

Postupně měníme/budujeme Váš web v dobře promazaný stroj, který přináší nové potenciální nakupující na stránky. Zvyšujete autoritu Vaší domény, pracujeme na rychlosti načítání a tvoříme společně obsah, který se líbí nejen vyhledávačům, ale především lidem.

Rocket Analytics: Prezentujeme výsledky a vyhodnocujeme

Periodicky Vám prezentujeme kam jsme se společně posunuli, co Vám přináší Vaše investice, na čem je třeba zapracovat a co v uplynulém období fungovalo, nebo nefungovalo. Ujistíme se, že jsme na správné cestě, případně drobně pozměníme plán letu a jedeme dál. SEO není otázkou týdnů, či měsíců a je potřeba k tomu tak přistupovat.

Často kladené otázky

SEO je fantastickou složkou marketingového mixu, díky potenciální dlouhodobé návratnosti. Přínosů je hned několik. Od zviditelnění vašeho webu/e-shopu a budování brandu ve vyhledávačích, větší a relevantní návštěvnost vašich stránek, přes zlepšení uživatelského zážitku (zrychlení webu, optimalizace obsahu, tvorba správného obsahu), až po budování online autority Vaší domény a zvýšení celkové hodnoty Vašeho podnikání. SEO, když se k němu správně a dlouhodobě přistupuje je jeden z nástrojů marketingu s největší návratností.

Do celkové ceny SEO se propisuje celá řada aktivit. Některé aktivity budete schopni na základě našeho auditu a případného proškolení odbavit na Vaší straně. Některé aktivity půjdou výhradně za Remédio specialistou a o některé aktivity se můžeme podělit. Je ale zcela běžné, že Remédio zaštítí veškeré aktivity spojené se SEO. Ve chvíli kdy si určíme rozsah, určíme si cenu za službu. Minimální dotace pro optimalizaci pro vyhledávače se však pohybuje od 10 tis. Kč měsíčně.

Občas se setkáváme s touto otázkou a bohužel jde o nepochopení celé problematiky. E-shopové a webové platformy nabízejí funkce s názvem “základní seo” nebo jen “seo”. Dojem uživatelů je pak takový, že si v záložce nastaví automatické generování titulký a meta popisů a SEO je jednou pro vždy vyřešené. Nikoliv! SEO je o dlouhodobém úsilí a dnes již neexistují zkratky. SEO je marathon, který se Vám vyplácí po několika měsících. Jeho benefity však můžete čerpat i roky po té, co se mu vlastně vůbec nevěnujete.