Shoptet

Zažijte s námi raketový růst Vašeho e-shopu aneb jak pomůžeme i Vám?

Poptat nezávaznou konzultaci

S čím Vám pomůžeme?

Individuální kódování

vzhledu a funkcí na Shoptetu

Odlišíme Vás od konkurence vzhledem Vašeho e-shopu a pomůžeme budovat vaši značku. Programujeme i funkce, které zlepšují celkové UX e-shopu a přispívají jednodušší navigaci a vyššímu obratu.

Migrací dat na Shoptet

šetříme čas, i nervy

Pomůžeme Vám ze stávajícího e-shopu převést produkty, napojit dodavatelské feedy, migrovat zákaznické účty a přesměrovat URL adresy.

Nastavíme kompletně celý

e-shop a dokonale Vás proškolíme

Pomůžeme Vám s kompletním nastavením od dopravců, přes platební brány až po pokročilá nastavení a zároveň Vás můžeme vše naučit v rámci školení/konzultací

Poskytneme Vám know-how

formou konzultací

V e-commerce děláme roky a rádi Vám poradíme, jak s e-shopem pracovat, na co se zaměřit, kde investovat čas a peníze a kdy se vyplatí zdroji neplýtvat. Takové tipy triky, které Vám ušetří (zas ty nervy a často i finance).

S námi budete vidět

a marketing můžete nechat na nás

I ten nejlepší produkt/služba není zárukou úspěchu, pokud o něm lidé nevědí a to je přesně naše práce - usnadníme cestu k Vašim produktům a službám těm, kteří by o ně mohli mít zájem a naučíme Vás jak budovat značku, která prodává a kterou mohou lidé milovat.

Výhody spolupráce s Remédiem

Holistický přístup

K projektům přistupujeme s nadhledem, což nám umožňuje nacházet ty nejsmysluplnější řešení

Resourceful

Je zcela běžné že něco nejde jak má, ale dokážeme hledat řešení tam, kde na první pohled nejsou

Máme drive a koule

Chceme výsledky, chceme abyste s námi byli spokojeni a milujeme výzvy a projekty, kde se můžeme odvázat

Long Term

Hledáme partnery na dlouhodobou spolupráci, kde si vzájemně rozumíme, máme stejný cíl a pracujeme na něm

Naši spokojení klienti.

Jak postupujeme na Shoptetu?

Research: Sbíráme podklady pro společnou misi

Na začátku se Vás budeme ptát, budeme zjišťovat, čerpat informace, analyzovat. Cílem je vytvořit si maximální představu o tom, kdo je Váš zákazník, jaké jsou Vaše cíle, jaká je současná situace a jak co nejefektivněji odstartovat celou spolupráci.

Plan & Milestones: Prezentujeme strategii a nabídku pro naši cestu

Předkládáme Vám cenovou nabídku a prezentujeme strategii projektu, posloupnost úkonů a seznamujeme Vás blíže s celým procesem tvorby e-shopu. Po odsouhlasení společně podepisujeme objednávku a pouštíme se do práce.

Rocket Design: První reálné návrhy Vašeho e-shopu

Zasíláme návrhy webdesignu Vašeho nového e-shopu dle objednávky. Nejčastěji řešíme domovskou stránku, detail produktu, detail kategorie a obsahové stránky (o nás, kontakt, faq, blog). Společně se podílíme na úpravách návrhů a finalizujeme na základě Vašeho feedbacku.

Rocket Manufacturing: Tisíce řádků kódu mění pouhý návrh v reálný produkt

Schválili jsme si finálně grafiku a předáváme na kód. Teď je to pouze na nás. Kódujeme, testujeme, řešíme responzivitu pro veškerá zařízení, plníme obsahem. V poslední fázi společně procházíme web/e-shop a odlazujeme detaily a dokončujeme technické práce.

Rocket Launch: Startujeme a stoupáme vzhůru

E-shop stojí na pomyslné startovní rampě a čeká na spuštění. Po úspěšném vzletu stoupáme společně. Řešíme marketingové aktivity, budujeme vaši značku, hledáme nové zákazníky, pracujeme na retenci stávajících. Čeká nás dlouhý a úspěšný let, společně.

Případové studie

Nejnovější příspěvky

Co se nám povedlo a jak jsme klientům pomohli?

Inspirum Technologies

Růst organické návštěvnosti až o 1200 % a 30 leadů měsíčně!
Aneb jak jsme s doménou 3. řádu předběhli firmy jako ČSOB, Comgate nebo FIO.

Přečíst případovou studii

Nejzákladnější zadání se pohybují od 5 tis. Kč, naopak máme za sebou e-shopy, které se pohybovali přes 150 tis. Kč. Proto je třeba si říci očekávání a možnosti. Je však důležité si uvědomit, že bez správně cílené investice je v rámci české e-commerce velmi složité uspět.

Od migrace dat na Shoptet, přes tvorbu vzhledu e-shopu, kódování a testování, nastavení e-shopu od A do Z, školení v rámci administrace, výkonnostní marketing (PPC), optimalizace pro vyhledávače (SEO), marketing na sociálních sítích, ale i konzultace v rámci řízení e-shopu, či grafické práce všeho typu. Máme i tiskárnu na print stuff.

E-shop jsme schopni spustit během pár dní bez složitějších úprav. Pokud se s námi však pustíte do budování individuálního vzhledu, kde nejprve stránky graficky navrhujeme a konzultujeme s Vámi a po schválení kódujeme, nejčastěji se pohybujeme v rozmezí 5 - 7 týdnů, vždy ale záleží na konkrétním případu. Dlouhodobější a robustnější projekty můžeme společně budovat i několik měsíců, vše je o domluvě.

Důvodů může být opravdu hodně. Nejčastějším důvodem bývá to, že o Vás nikdo neví. V Googlu nebo v Seznamu se na žádná hledaná klíčová slova neumisťujete na předních pozicích, neplatíte si reklamu, nevyužíváte zbožové srovnávače, na druhou stranu to může být i problém technického charakteru e-shopu jako chyba v košíku, chybějící platební brána, neindexace atp. Mnohé Vám však řeknou data v Google Analytics, proto je naprostým základem mít je napojené.