A samozřejmě se na nás můžete spolehnout
i s online marketingem.​

Máme divizi přímo pro Shoptet

V Shoptetí divizi máme tým specialistů, kteří se dlouhodobě starají o růst e-shopů na platformě Shoptet. Uvědomujeme si, že e-shop na Shopetu je skvělá volba, ale takových jsou tisíce a je potřeba se dokázat odlišit.

V našem týmu najdete kodéry a grafiky, kteří společně pracují na tom, aby váš e-shop nejen skvěle vypadal, ale hlavně prodával.

A samozřejmě i odborníky na data a administraci Shoptetu, kteří vám pomohou nastavit e-shop, převedou data na nový e-shop, automatizují řadu procesů, napojí platební brány a vůbec vše, co s provozem e-shopu souvisí.

Jakmile je e-shop připraven, naši specialisté na sociální sítě a výkonnostní marketing vám pomohou přilákat nové zákazníky na web a budovat vaši značku.

Jak to funguje?

Individuální přístup
Pozorně nasloucháme našim klientům, analyzujeme a nabízíme takové řešení, které bychom doporučili ve vaší situaci sami sobě.

Zaměřeno na výsledek
Zkušenosti ze sportu přenášíme do podnikání, stejně jako soutěživost a ambice. Chceme vám pomoci vyhrát, porazit konkurenci a užít si to.

Komunikace
Komunikace je alfou a omegou spolupráce. Komunikujeme věcně a komunikujeme v průběhu celé spolupráce, aby všichni měli přehled, jak si stojíme.

Proč jsou s námi klienti spokojeni?

Vždy se snažíme na začátku spolupráce sladit očekávání. Nebudeme Vám mazat med kolem pusy – na rovinu řekneme co můžete očekávat a to také splníme. 

Stejně tak říkáme, že jsme ambiciózní a děláme vše proto, aby to reflektovala i naše práce. Uvědomujeme si, že budeme úspěšní pouze tehdy, když jsou úspěšní naši klienti – to nás motivuje, abyste byli spokojeni a byli ochotni nás doporučit dál, na tom stojí naše podnikání.

S ambicí a pracovitostí je úzce spojen kontinuální růst, který chceme nejen pro sebe, ale i naše klienty. Víme, že ten nejlepší pocit je, když se ohlédneme zpět a vidíme, kolik práce je za námi, kolik peněz jsme vydělali našim klientům, co o nás říkají a jaké nové příležitosti nám to přineslo.

Chcete pomoci na Shoptetu? Nechte to na Remédio.