Proč se vyplatí investovat do tvorby kvalitních webových stránek?

Svůj web můžete chápat jako obchodníka, který nabízí a prodává vaše produkty a služby 24 hodin, 7 dní v týdnů, celý rok i o svátkách. Současně jde o webovou vizitku, která může pomoci získat zákazníky stejně, jako je odehnat.

Jak to funguje?

Provádíme důkladnou analýzu
Na začátku je třeba si říct, jaký účel by měl web mít, pro koho se buduje a jak by měl vypadat. Úvodní analýza je stavebním kamenem pro veškerou práci, kterou tvorba kvalitního webu vyžaduje.

Optimalizujeme pro růst
Už v počátku pracujeme s myšlenkou, aby váš web nebyl limitem pro růst a bylo možné ho posouvat stále dál. Myslíme na věci, jako optimalizace pro vyhledávače, pro konverzní poměr a především pro vaše zákazníky.

Testováním to nekončí
Web předáváme ve finálním stavu, otestovaný a plně funkční. Tím to ale nekončí - nabízíme dlouhodobou podporu a rozvoj. Současně poskytujeme i možnosti zviditelnění vašeho webu v rámci organického dosahu (SEO), placených PPC kampaní nebo placené reklamy na sociálních sítích.

Proč jsou s námi klienti spokojeni?

Vždy se snažíme na začátku spolupráce sladit očekávání. Nebudeme Vám mazat med kolem pusy – na rovinu řekneme co můžete očekávat a to také splníme. 

Stejně tak říkáme, že jsme ambiciózní a děláme vše proto, aby to reflektovala i naše práce. Uvědomujeme si, že budeme úspěšní pouze tehdy, když jsou úspěšní naši klienti – to nás motivuje, abyste byli spokojeni a byli ochotni nás doporučit dál, na tom stojí naše podnikání.

S ambicí a pracovitostí je úzce spojen kontinuální růst, který chceme nejen pro sebe, ale i naše klienty. Víme, že ten nejlepší pocit je, když se ohlédneme zpět a vidíme, kolik práce je za námi, kolik peněz jsme vydělali našim klientům, co o nás říkají a jaké nové příležitosti nám to přineslo.

Nechte tvorbu vaší online prezentace na profesionálech