Sociální sítě

Zažijte s námi raketový růst s pomocí sociálních sítí!

S čím Vám pomůžeme?

Kampaně na sociálních sítích

Sociální sítě nemusí být pouze o tvorbě příspěvků a interakci s uživateli. Sociální sítě jsou skvělým placeným nástrojem, který Vaši značku dostane na oči uživatelů jednotlivých sítí. Pro některé segmenty jde o nejziskovější placenou reklamu vůbec!

Tvorba grafiky pro sociální sítě

Dva argumenty. První dojem trvá! A lidé na sociální sítích tráví stále více času! Nic víc nemusí být řečeno. S perfektně zpracovanou grafickou identitu na sociálních sítích budujete skvělý první dojem který trvá a dostáváte se do povědomí potenciálním zákazníkem.

Community management

Sociální sítě jsou skvělým nástrojem pro budování osobnosti Vaší značku. Nemáte čas komunikovat s Vašimi zákazníky online? Svěřte tyto aktivity k nám, naši kolegové se s Vámi domluví jaký styl komunikace nastavíme, ušetří Vám čas a nervy a vy se můžete starat o jiné aktivity uvnitř firmy.

Strategie na sociálních sítích

Každá sociální síť má svá specifika a na každé funguje lépe něco jiného. Pomůžeme Vám připravit strategii pro sociální sítě, která bude dlouhodobě udržitelná a bude efektivně alokovat Vaše úsilí.

Výhody spolupráce s Remédiem?

Holistický přístup

K projektům přistupujeme s nadhledem, což nám umožňuje nacházet ty nejsmysluplnější řešení

Resourceful

Je zcela běžné že něco nejde jak má, ale dokážeme hledat řešení tam, kde na první pohled nejsou

Máme drive a koule

Chceme výsledky, chceme abyste s námi byli spokojeni a milujeme výzvy a projekty, kde se můžeme odvázat

Long Term

Hledáme partnery na dlouhodobou spolupráci, kde si vzájemně rozumíme, máme stejný cíl a pracujeme na něm

Jak budujeme silné sociální sítě?

Research: Sbíráme podklady pro společnou misi

Na začátku se Vás budeme ptát, budeme zjišťovat, čerpat informace, analyzovat. Cílem je vytvořit si maximální představu o tom, kdo je Váš zákazník, jaké jsou Vaše cíle, jaká je současná situace a jak co nejefektivněji odstartovat celou spoluprác

Plan & Milestones: Prezentujeme strategii pro naši cestu

Předkládáme Vám cenovou nabídku a prezentujeme strategii projektu, posloupnost úkonů a seznamujeme Vás blíže s celým procesem tvorby e-shopu. Po odsouhlasení společně podepisujeme objednávku a pouštíme se do práce.

Rocket Design: První reálné návrhy Vašeho e-shopu

Zasíláme návrhy webdesignu Vašeho nového e-shopu dle objednávky. Nejčastěji řešíme domovskou stránku, detail produktu, detail kategorie a obsahové stránky (o nás, kontakt, faq, blog). Společně se podílíme na úpravách návrhů a finalizujeme na základě Vašeho feedbacku.

Rocket Manufacturing: Měníme pouhý návrh v reálný produkt

Schválili jsme si finálně grafiku a předáváme na kód. Teď je to pouze na nás. Kódujeme, testujeme, řešíme responzivitu pro veškerá zařízení, plníme obsahem. V poslední fázi společně procházíme web/e-shop a odlazujeme detaily a dokončujeme technické práce.

Rocket Launch: Startujeme a stoupáme vzhůru

E-shop stojí na pomyslné startovní rampě a čeká na spuštění. Po úspěšném vzletu stoupáme společně. Řešíme marketingové aktivity, budujeme vaši značku, hledáme nové zákazníky, pracujeme na retenci stávajících. Čeká nás dlouhý a úspěšný let, společně.

Často kladené otázky

Záleží na rozsahu spolupráce. Zda li pro Vás řešíme pouze grafickou část a community management a komunikace se zákazníky zůstává na Vaší straně, nebo si bereme do správy kompletně všechny aktivity. V případě toho, že pro Vás tvoříme příspěvky, publikujeme je a komunikujeme se zákazníky začínáme spolupráce od 12 tis. Kč měsíčně za jednu platformu. V případě, že obsluhujeme například Facebook, LinkedIn a Instagram se pak cena navyšuje i dle počtu příspěvků, které si předem schválíme.

Ano. Nejčastějším důvodem proč se tak neděje je, že na to není jednak čas a pokud se člověk nevěnuje této aktivitě pořádně, jde o nahodilé příspěvky, které nebývají součástí promyšlené strategie a “tak nějak se postuje, aby se postovalo”, což není ideálním řešením. Zároveň jsou sociální sítě silně vizuálními platformami a pokud nemáte možnost tvořit skvěle vypadající grafické příspěvky, může Váš profil působit nevkusně, což se bohužel projeví i v percepci Vaší značky potenciálními zákazníky. Sociální sítě jsou skvělý sluhou, ale špatným pánem a mohou se stát dvousečným mečem, který přinese více problémů než užitku.