Tvorba webových stránek

Zažijte s námi raketový růst s novou webovou prezentací.

S čím Vám pomůžeme?

Tvorba webu od A do Z

Stavíme weby, které fungují a technologicky nemáme limity. Co si společně vymyslíme, to jsme schopni splnit. Kalkulačky a konfigurátoru jsou naším denním chlebem. Web řešíme od tvorby webdesignu, po programování a napojení na interní ERP systémy.

Webový design & UX

Neděláme design jen na oko. Ke vzhledu webu přistupujeme komplexně, věnujeme se UX & UI a na pevných základech stavíme již konkrétní vzhled. Výstupem jsou weby, které se nejen líbí, ale především fungují.

Drupal, Joomla, WordPress

Je pouze na Vás který CMS systém je Vám nejbližší a který chcete využít, nebo který se hodí pro Vaše potřeby. Váš nový web může vzniknout zcela na zelené louce a CMS systém Vám připravíme na míru.

SEO

Na tvorbu webu se koukáme i z datové perspektivy a technické připravenosti, aby se líbil i vyhledávačům. Vylazujeme i technické SEO, soustředíme se na rychlost, indexovatelnost a další klíčové prvky. Součástí je i silná divize v oblasti obsahového SEO.

Webová analytika

Analytika je alfou a omegou webů a e-shopů. Pokud nevíte, co se děje u Vás na webu, nemáte šanci vyhodnotit, které aktivity přinášejí tržby a které jsou černou dírou pro Vaši peněženku.

Výhody spolupráce s Remédiem?

Holistický přístup

K projektům přistupujeme s nadhledem, což nám umožňuje nacházet ty nejsmysluplnější řešení

Resourceful

Je zcela běžné že něco nejde jak má, ale dokážeme hledat řešení tam, kde na první pohled nejsou

Máme drive a koule

Chceme výsledky, chceme abyste s námi byli spokojeni a milujeme výzvy a projekty, kde se můžeme odvázat

Long Term

Hledáme partnery na dlouhodobou spolupráci, kde si vzájemně rozumíme, máme stejný cíl a pracujeme na něm

Jak postupujeme při tvorbě webu?

Research: Sbíráme podklady pro společnou misi

Na začátku se Vás budeme ptát, budeme zjišťovat, čerpat informace, analyzovat. Cílem je vytvořit si maximální představu o tom, kdo je Váš zákazník, jaké jsou Vaše cíle, jaká je současná situace a jak co nejefektivněji odstartovat celou spolupráci.

Plan & Milestones: Prezentujeme strategii pro naši cestu

Předkládáme Vám cenovou nabídku a prezentujeme strategii projektu, posloupnost úkonů a seznamujeme Vás blíže s celým procesem tvorby e-shopu. Po odsouhlasení společně podepisujeme objednávku a pouštíme se do práce.

Rocket Design: První reálné návrhy Vašeho webu

Zasíláme návrhy webdesignu Vašich nových stránek dle objednávky. Nejčastěji řešíme domovskou stránku, detail služby a obsahové stránky (o nás, kontakt, faq, blog). Společně se podílíme na úpravách návrhů a finalizujeme na základě Vašeho feedbacku.

Rocket Manufacturing: Měníme pouhý návrh v reálný produkt

Schválili jsme si finálně grafiku a předáváme na kód. Teď je to pouze na nás. Kódujeme, testujeme, řešíme responzivitu pro veškerá zařízení, plníme obsahem. V poslední fázi společně procházíme web/e-shop a odlazujeme detaily a dokončujeme technické práce.

Rocket Launch: Startujeme a stoupáme vzhůru

E-shop stojí na pomyslné startovní rampě a čeká na spuštění. Po úspěšném vzletu stoupáme společně. Řešíme marketingové aktivity, budujeme vaši značku, hledáme nové zákazníky, pracujeme na retenci stávajících. Čeká nás dlouhý a úspěšný let, společně.

Často kladené otázky

Nejzákladnější webové prezentace jsou otázkou nižších desítek tisíc korun. Zde se bavíme primárně o statické prezentaci. Ve chvíli, kdy do projektu vstoupí technicky náročnější úkoly, cena roste. Primárně se zde bavíme o napojení na různé účetní systémy, tiketovací portály, kalkulačky a konfigurátory a celkově interaktivní prvky, které vyžadují více programování. V tu chvíli je běžné řešit weby v rámci stovek tisíc korun.

Se vším. Vymyslíme design, který stojí na pevných základech. UX kolegové se starají, aby design i fungoval. Webdesign kompletně naprogramujeme včetně responzivity a otestujeme. Napojíme na různé ERP systémy a naprogramujeme funkce, které šetří čas, zvyšují interaktivitu s webem, nebo pomáhají zvyšovat obrat. Ve finální fáze se v rámci propagace můžeme bavit jako o výkonnostním marketingu (PPC), tak o organice (SEO).

Nejjednodušší webové prezentace jsou otázkou týdne. Ty nejkomplexnější projekty jsme dělali v řádu jednotek měsíců. Ze zkušenosti je pak střed v rámci 1-2 měsíců, pokud se na webu objevují i interaktivní prvky ve formě kalkulaček, konfigurátorů nebo napojujeme na ERP systémy.