Tvorba webu

Zažijte s námi raketový růst s novou webovou prezentací

Poptat nezávaznou konzultaci

S čím Vám pomůžeme?

Kompletní tvorba

webu od A do Z

Stavíme weby, které fungují a technologicky nemáme limity. Co si společně vymyslíme, to jsme schopni splnit. Kalkulačky a konfigurátoru jsou naším denním chlebem. Web řešíme od tvorby webdesignu, po programování a napojení na interní ERP systémy.

Webový

design & UX

Neděláme design jen na oko. Ke vzhledu webu přistupujeme komplexně, věnujeme se UX & UI a na pevných základech stavíme již konkrétní vzhled. Výstupem jsou weby, které se nejen líbí, ale především fungují.

Drupal, Joomla, Wordpress

nebo zcela custom systém?

Je pouze na Vás který CMS systém je Vám nejbližší a který chcete využít, nebo který se hodí pro Vaše potřeby. Váš nový web může vzniknout zcela na zelené louce a CMS systém Vám připravíme na míru.

SEO

optimalizace pro vyhledávače

Na tvorbu webu se koukáme i z datové perspektivy a technické připravenosti, aby se líbil i vyhledávačům. Vylazujeme i technické SEO, soustředíme se na rychlost, indexovatelnost a další klíčové prvky. Součástí je i silná divize v oblasti obsahového SEO.

Webová

analytika

Analytika je alfou a omegou webů a e-shopů. Pokud nevíte, co se děje u Vás na webu, nemáte šanci vyhodnotit, které aktivity přinášejí tržby a které jsou černou dírou pro Vaši peněženku.

Výhody spolupráce s Remédiem

Holistický přístup

K projektům přistupujeme s nadhledem, což nám umožňuje nacházet ty nejsmysluplnější řešení

Resourceful

Je zcela běžné že něco nejde jak má, ale dokážeme hledat řešení tam, kde na první pohled nejsou

Máme drive a koule

Chceme výsledky, chceme abyste s námi byli spokojeni a milujeme výzvy a projekty, kde se můžeme odvázat

Long Term

Hledáme partnery na dlouhodobou spolupráci, kde si vzájemně rozumíme, máme stejný cíl a pracujeme na něm

Naši spokojení klienti.

Jak postupujeme při tvorbě webu / e-shopu?

Research: Sbíráme podklady pro společnou misi

Na začátku se Vás budeme ptát, budeme zjišťovat, čerpat informace, analyzovat. Cílem je vytvořit si maximální představu o tom, kdo je Váš zákazník, jaké jsou Vaše cíle, jaká je současná situace a jak co nejefektivněji odstartovat celou spolupráci.

Plan & Milestones: Prezentujeme strategii a nabídku pro naši cestu

Předkládáme Vám cenovou nabídku a prezentujeme strategii projektu, posloupnost úkonů a seznamujeme Vás blíže s celým procesem tvorby e-shopu. Po odsouhlasení společně podepisujeme objednávku a pouštíme se do práce.

Rocket Design: První reálné návrhy Vašeho e-shopu

Zasíláme návrhy webdesignu Vašeho nového e-shopu dle objednávky. Nejčastěji řešíme domovskou stránku, detail produktu, detail kategorie a obsahové stránky (o nás, kontakt, faq, blog). Společně se podílíme na úpravách návrhů a finalizujeme na základě Vašeho feedbacku.

Rocket Manufacturing: Tisíce řádků kódu mění pouhý návrh v reálný produkt

Schválili jsme si finálně grafiku a předáváme na kód. Teď je to pouze na nás. Kódujeme, testujeme, řešíme responzivitu pro veškerá zařízení, plníme obsahem. V poslední fázi společně procházíme web/e-shop a odlazujeme detaily a dokončujeme technické práce.

Rocket Launch: Startujeme a stoupáme vzhůru

E-shop stojí na pomyslné startovní rampě a čeká na spuštění. Po úspěšném vzletu stoupáme společně. Řešíme marketingové aktivity, budujeme vaši značku, hledáme nové zákazníky, pracujeme na retenci stávajících. Čeká nás dlouhý a úspěšný let, společně.

Případové studie

Nejnovější příspěvky

Co se nám povedlo a jak jsme klientům pomohli?

Inspirum Technologies

Růst organické návštěvnosti až o 1200 % a 30 leadů měsíčně!
Aneb jak jsme s doménou 3. řádu předběhli firmy jako ČSOB, Comgate nebo FIO.

Přečíst případovou studii

Nejzákladnější webové prezentace jsou otázkou nižších desítek tisíc korun. Zde se bavíme primárně o statické prezentaci. Ve chvíli, kdy do projektu vstoupí technicky náročnější úkoly, cena roste. Primárně se zde bavíme o napojení na různé účetní systémy, tiketovací portály, kalkulačky a konfigurátory a celkově interaktivní prvky, které vyžadují více programování. V tu chvíli je běžné řešit weby v rámci stovek tisíc korun.

Se vším. Vymyslíme design, který stojí na pevných základech. UX kolegové se starají, aby design i fungoval. Webdesign kompletně naprogramujeme včetně responzivity a otestujeme. Napojíme na různé ERP systémy a naprogramujeme funkce, které šetří čas, zvyšují interaktivitu s webem, nebo pomáhají zvyšovat obrat. Ve finální fáze se v rámci propagace můžeme bavit jako o výkonnostním marketingu (PPC), tak o organice (SEO).

Nejjednodušší webové prezentace jsou otázkou týdne. Ty nejkomplexnější projekty jsme dělali v řádu jednotek měsíců. Ze zkušenosti je pak střed v rámci 1-2 měsíců, pokud se na webu objevují i interaktivní prvky ve formě kalkulaček, konfigurátorů nebo napojujeme na ERP systémy.