Blog

Vítejte v naší v(N)esmírné knihovně, kde se s vámi podělíme o své zkušenosti, znalosti a zajímavosti z online světa. Rádi na sebe šijeme bič a podstupujeme výzvy – proto závazně prohlašujeme, že zde každý týden budeme publikovat alespoň 1 nový článek. Pokud tomu tak nebude a vy si všimnete, platíme oběd

Nadpis blogu

Proč je vzhled vašeho e-shopu klíčový: Dopad designu na vaše tržby

9 května, 2024 / Shoptet / Luděk Škop

Představte si, že máte možnost oslovit každého zákazníka, který navštívil váš e-shop, a nabídnout mu přesně ten produkt, který ho již zaujal, ale z nějakého důvodu nákup nedokončil.

Eccevita: E-shop na Shoptetu, který boxuje ve vyšší váhové kategorii!

20 listopadu, 2023 / Shoptet / Luděk Škop

„E-shop na Shoptetu je krabicové řešení“, „Shoptet šablony jsou obyčejné a nudné“, „Na Shoptetu to nejde“, „Shoptet je fajn jen pro malé e-shopy“… A mohl bych pokračovat. Ačkoli je Shoptet oblíbenou platformou mezi menšími e-shopy, střední a větší nad ním občas ohrnují nos. Mají k tomu důvod? Ano i ne.

Jak dlouho trvá udělat e-shop na Shoptetu? Vše co musíte vědět!

26 září, 2023 / Shoptet / Luděk Škop

Zajímá vás, kolik času a úsilí je třeba investovat do vytvoření vlastního e-shopu na Shoptetu? Mnozí se odhodlají k tomuto kroku s nadějí na úspěch a “rychlý prachy” (pun intended), ale realita může být zcela odlišná.